Single Private Lesson / Evaluation Session

Cost: $150.00 Basic / $200 Behavior Modification / $100 Online

ENROLL

Shop

K-9 Kraving food - Mackerel & Vegetable


Sold in 12lb cases of 1/4lb patties - Cost per case: $50.00

K-9 Kraving food - Chicken & Vegetable


Sold in 30lb cases packaged in 1lb -OR- 2lb tubes – Cost per case: $74.00
12lb cases of 1/4lb patties - Cost per case: $37.00

K-9 Kraving Dog Food

All Natural, Nutritious and Delicious!

**Please note- Contains real meat - available for local pick-up or delivery only.

For delivery schedule, please see our schedule page.

Will not ship. Refunds and out of area orders will be charged a restocking fee.
**Must remain refrigerated or frozen

**Please allow 1.5 week lead time when placing orders. (Additional time during Holidays.)

K-9 Kraving Dog Food

K-9 Kraving Treats are also available.

Contact us today for more information or to purchase

K-9 Kraving Dog Food
Mutt Magic Training Classes

K-9 Kraving food - Beef & Vegetable


Sold in 30lb cases – Cost per case: $131.00
12lb cases of 1/4lb patties - Cost per case: $66.00

Case Size
Case Size

K-9 Kraving food - Rabbit/Duck & Vegetable


Sold in 12lb cases of 1/4lb patties - Cost per case: $115.00

K-9 Kraving Dog Food
K-9 Kraving Dog Food
Case Size
K-9 Kraving Dog Food
K-9 Kraving Dog Food
Case Size
K-9 Kraving Dog Food
Contact us today! info@muttmagic.com

Six-Week Private Training Course

Cost: $800.00 Basic / $1000 Behavior Modification / $400 Online

ENROLL

K-9 Kraving Dog Food

Training Packages

For more information on packages please see Training Services​

K-9 Kraving food - Chicken Beef & Vegetable


Sold in 30lb cases packaged in 1lb -OR- 2lb tubes – Cost per case: $86.00
12lb cases of 1/4lb patties - Cost per case: $43.00

K-9 Kraving food - Duck & Vegetable **Email order only**

Email for price and availability: aja@muttmagic.com

Sold in 30lb cases – Cost per case: $***.**
12lb cases of 1/4lb patties - Cost per case: $**.**

K-9 Kraving food - Turkey & Vegetable


*Free range, steroid & antibiotic free
Sold in 30lb cases – Cost per case: $114.00
12lb cases of 1/4lb patties - Cost per case: $57.00

Eight-Week Group Training Course

Cost: $210.00

Already enrolled and paid your deposit? Click below to pay

the balance of your course, before the start date:


To enroll, please see:Training Schedule